آراد برندینگ
خانه / فرش دستباف هخامنشی تبریز / تابلو فرش دستباف هخامنشی تبریز با قیمت مناسب

تابلو فرش دستباف هخامنشی تبریز با قیمت مناسب

تابلو فرش های دستباف طرح هخامنشی که یکی از ادوار پر شکوه گذشته را به نمایش می گذارند از جمله لوازم لوکس پرطرفدار بوده و انواع بافته شده در تبریز با قیمت مناسب به فروش می رسد.
داشتن یک پیشینه تاریخی پربار و کهن و بالیدن به آن برای هر انسانی بسیار خوشایند و یکی از مظاهر تفاخر خواهد بود. از این رو است که جوامع مختلف تلاش می کنند تا بخش هایی از تاریخ کشورشان را که به اصطلاح طلایی و باشکوه بوده است همواره و در طول تاریخ زنده نگاه دارند.
کشور ما دارای سابقه ای چندین هزار ساله از تمدن و فرهنگ می باشد که در ادوار تاریخی مختلفی مربوط به سلسله ها و پادشاهان متعدد پی ریزی شده است.
امروزه هر ایرانی تمایل دارد تا بخشی از گذشته خود را به دیگران عرضه نموده و به این ترتیب به ملیت خود افتخار نماید. دوران هخامنشی به اعتقاد مورخان یکی از دوره های طلایی و پرشکوه گذشته بوده است. از این رو است که امروزه شاهد آن هستیم لوازمی با طرح هخامنشی در میان خریداران طرفداران زیادی دارد.
این محبوبیت نه تنها در میان هموطنان ما به چشم می خورد بلکه بسیاری از توریست های سفر کرده به ایران نیز از این اجناس لوکس و زیبا استقبال می کنند.
به همین خاطر است که تابلو فرش دستباف هخامنشی از جمله محصولاتی است که در بازار های خرید و فروش فرش عرضه گشته و توانسته نظر مساعد افراد زیادی را جلب نماید.
تابلو فرش ها در مناطق مختلفی بافته می شوند که بر این اساس می توان آن ها را با قیمت های گوناگونی در بازار یافت. به عبارتی بهتر برخی شهرها در این زمینه شناخته شده تر بوده و مشتری تمایل بیشتری به خرید محصولات آن ها دارد.
تابلو فرش دستباف تبریز به دلیل برخورداری از الیاف مرغوب و نیز طرح های زیبا و بافت بدیع توانسته اند در میان مخاطبان این حوزه جای پای محکمی پیدا کنند.
از این رو فروشندگانی که به فکر گسترش فعالیت خود در کنار ارائه خدمات مناسب به مشتری هستند تلاش می کنند تا این اجناس را با قیمت خوبی عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : طیبه سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157943778
پست الکترونیکی: taiebe.sajjadi9567@gmail.com

پاسخی بگذارید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران