مجموعه دستباف شما را به خرید بهترین محصولات فرش و قالیچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 2 =

خرید و فروش فرش دستباف ساروق

خرید فرش ساروق

در بافت های فرش دستباف ساروق در گذشته از چه نقشه هایی می بافتند و الان بیشتر از چه نقش های استفاده می کنند؟ این فرش ها معمولا از چه رنگ های بیشتر بافته می شد؟ تفاوت فرش ساروق با دیگر فرش ها در چیست؟ معمولا چند در صد شهر اراک از این نوع فرش ها می بافند؟
در گذشته معمولا از نقش ترنج در بافت فرش دستباف استفاده می کردند که نقش به صورت ذهنی بافته می شد و طرح ترنج از آثار باستانی به شمار می رود و تاریخچه ی بسیار طولانی دارد که در بین مردم بسیار مرسوم بوده است. امروزه نقش فرش های ساروق معروف به گل و برگ معروف اند و معمولا زمینه ی این نوع فرش ها از کرم و لاجوردی بافته می شود و گل ها و برگ های این فرش های از رنگ های خاصی برخوردارند.
تفاوت فرش ساروق با دیگر فرش ها در این است که فرش دستباف ساروق از گره های فارسی باف به صورت ریزبافت بافته می شود و معمولا پرزهای کوتاهی دارد و ۷۰ در صد شهر اراک از فرش ساروق می بافند، طرفداران این نوع فرش ها بسیار می باشند و به راحتی از این نوع فرش ها خریداری می کنند.
شما نیز اگر تولید کننده فرش های ساروق هستید یا می خواهید فروش داشته باشید، می توانید با ما همکاری لازم را درباره ی این نوع فرش ها داشته باشید.

طیبه سجادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دستباف شما را به خرید بهترین محصولات فرش و قالیچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید