آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / سایت اینترنتی فرش دستباف رومیزی سنتی زیبا

سایت اینترنتی فرش دستباف رومیزی سنتی زیبا

فرش های رومیزی در هر دو نوع دستباف و ماشینی در طرح و نقشه سنتی و مدرن زیبا توسط سایت های اینترنتی عرضه می گردد تا به این طریق ضمن سهولت دسترسی، راحتی خرید را نیز در پی داشته باشد.
شاید بتوان اینطور گفت که کاربرد فرش به عنوان یک زیرانداز محدود به گذشته بوده و امروزه موارد مصرف بسیار زیادتری برای آن تعریف شده است.
می دانید که فرش ها به عنوان دیوارکوب، پادری، رومبلی و نیز رومیزی استفاده می شوند. مسلما هر یک از این نمونه ها ابعاد مخصوص به خود داشته و به گونه ای متفاوت بافته می شوند.
فرش های رومیزی به عنوان وسیله ای تزیینی و برای افزایش جلوه ظاهری میز مورد استفاده قرار می گیرند. مانند سایر مدل های فرش در این محصول نیز می توان اشکال مختلف گرد، بیضی یا مستطیلی را مشاهده کرد.
یک فرش هر چند اندازه کوچکی داشته باشد می تواند به صورت دستباف نیز تهیه گردد. اتفاقا در این موارد با توجه به اینکه هزینه پرداختی برای خرید یک محصول نفیس و زیبا تقریبا به صرفه است، افراد ترجیح می دهند نمونه های فرش رومیزی دستباف را تهیه کنند تا ضمن داشتن وسیله ای لوکس، از ماندگاری آن اطمینان داشته باشند.
این مدل فرش نیز در طرح های سنتی و مدرن تولید می گردد. از جمله نقش های سنتی معمول برای بافت فرش رومیزی می توان به انواع خشتی اشاره کرد. البته طرح های اصیل و زیبای دیگر نیز مورد استقبال مخاطب قرار گرفته است.
این کالا به دلیل ابعاد کم و قیمت مناسبی که دارد می تواند به عنوان هدیه ای نفیس نیز در نظر گرفته شود. از این رو مراکز فروش با عرضه انواع ماشینی و دستباف زیبا در صدد هستند تا مخاطب را به سمت خرید متمایل سازند.
در کنار مراکز فروشگاهی سنتی، امروزه سایت های اینترنتی نیز وارد عرصه شده و توانسته اند نظر مساعد مشتریان را جلب کنند. یک سایت فروش اینترنتی فرش از این جهت که از هر نقطه ای قابل دسترسی بوده و بسیاری از هزینه های غیر ضروری را از میان برمی دارد توانسته است مورد توجه مشتریان قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : طیبه سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157943778
پست الکترونیکی: taiebe.sajjadi9567@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین فرش دستباف تبریز در تهران

تهران یکی از بزرگترین شهرهای ایران می باشد که در آن داد وستد بسیاری در …

پاسخی بگذارید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران