آراد برندینگ
خانه / قالیچه دستباف / قیمت قالیچه دستباف ابریشم دو رو در جهان

قیمت قالیچه دستباف ابریشم دو رو در جهان

به چه نوع قالیچه ای قایچه دو رو می گویند؟ آیا با قالیچه دورو آشنا هستید؟ این نوع قالیچه ها در کجا بافته می شود؟ و چه کسانی خواهان ابریشم دو رو هستند؟بازار آن در ایران و جهان چگونه است؟ چگونه این قالیچه جذاب و دوست داشنتننی را خریداری نماییم؟

در کجا قالیچه دو رو بافته می شود؟

جواب تمام سوالاتتون اینجاست این قالیچه بی نظیر در مناطق ترکمن نشین ایران بافته می شود. ظرافتی که در این نوع قالیچه دیده می شود بسیار خارق العاده بوده و مشتریان خود را از جای جای جهان به سمت خود سوق می دهد. با خرید چنین قالیچه بی نظیر جزو مشتریان این مجموعه پر تلاش باشید.

طرح و ابعاد قالیچه ابریشم دورو

این قالیچه ها توسط استادان ماهر و زبر دست طراحی شده و بافته می شود که هر کدوم از طرحها بیانگر آداب و رسوم آن منطقه طی قرن ها می باشد که طریقه بافت آن گویای کیفیت آن است.

این قالیچه ها در ابعاد مختلف اتز جمله: ۰٫۵-۱ و ۱-۱٫۳۰ و ۱٫۳۰-۲ بافته می شود.

جنس و رنگ و رجشمار قالیچه دو رو

تمامی قالیچه های دورو تمام ابریشم بافته می شوند و با توجه به طرحی که به کار می رود رنگ بندی به نظیری دارد که چشم هر بیننده ای را به سوی خود می کشاند.

رج شمار این قالیچه ها از ۶۰ رج شروع شده ودر برخی موارد به ۹۰ رج نیز می رسد.

قیمت قالیچه دستباف دورو

قیمت این قالیچه ها با توجه به ابعاد و نوع کیفیت آن متفاوت است و ارزش این نوع قالیچه ها در نوع خود بی نظیر است برای اینکه از قیمت روز این محصول با خبر شوید با مدیران فروش ما در ارتباط باشید و این محصول را خریداری نموده و در بازارهای جهانی ارایه دهید تا با فروش این نوع قالیچه ها به سود دلخواه خود برسید. آرزوی قلبی ما پیروزی هموطنان عزیزمان در جای جای جهان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : طیبه سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157943778
پست الکترونیکی: taiebe.sajjadi9567@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع قالیچه

خرید عمده انواع قالیچه دستباف ترکمن

شایدبرای شما جلب باشد انواع مختلف قالیچه های دستباف ترکمن با قیمت خوبی در بازار …

پاسخی بگذارید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران